Koleksioni më i shtrenjtë i VIP-ave shqiptarë, Noizy mban fronin me makinat luksoze – AlpeGossip
Koleksioni më i shtrenjtë i VIP-ave shqiptarë, Noizy mban fronin me makinat luksoze

Koleksioni më i shtrenjtë i VIP-ave shqiptarë, Noizy mban fronin me makinat luksoze

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që ai koleksionon në oborrin e shtëpisë së tij.

Përveç këngës ai investon shuma të mëdha edhe për të blerë super-makina.

Por ai ka vendosur të prezantojë makinat e tij edhe për publikun e gjerë nëpërmjet një fotografie të publikuar në profilin personal në rrjetet sociale.

Por ai gjithashtu shpeshherë nuk i ka kursyer edhe këtu “kunjat” kundrejt rivalëve të tij, duke treguar me mburrje koleksionin e mahnitshëm dhe duke theksuar se të gjitha këto para i ka bërë vetë.

Për më tepër ju mund të ndiqni galerinë me fotografitë me “Decemberin”, shtimin e fundit në koleksion.