NUK KA ASGJË ME MOSHË/ Aktorja e famshme 52-vjeçare bën një tatuazh në të gjithë kurrizin (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA ASGJË ME MOSHË/ Aktorja e famshme 52-vjeçare bën një tatuazh në të gjithë kurrizin (FOTO)

NUK KA ASGJË ME MOSHË/ Aktorja e famshme 52-vjeçare bën një tatuazh në të gjithë kurrizin (FOTO)

Aktorja e famshme ka diçka për të na treguar të gjithëve! Halle Berry publikoi një foto të tatuazhit, i cili zë një pjesë të madhe të kurrizit. 52-vjeçarja shfaqet “topless” dhe mban veshur vetëm një fund me temina, ndërsa tatuazhi në formën e gjetheve përshkon të gjithë shtyllën kurrizore.

Në foton e publikuar në Instagram, Berry shkroi: “Kush tha që nuk jam një sirenë?”.

Tatuazhi nis nga pjesa e qafës dhe përfundon në fund shpinë, ndërsa trupi i aktores duket kaq i tonifiuar dhe perfekt.

View this post on Instagram

Who says I’m not a mermaid 🧜‍♀️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Halle Berry mban në njërën dorë vezën dhe në tjetrën tiganin, për të treguar se po përgatit ushqim.

Nuk dihet se kur e ka nisur tatuazhin aktorja, pasi kur mori pjesë në “Golden Globes” më 6 janar, e hapura në pjesën e pasme të shpinës nuk tregonte asgjë.

Ndërsa kur mori pjesë në një event tjetër më 19 shkurt, flokët pengonin që të kuptonim diçka më shumë.

Kështu që ndoshta mbetet dyshues fakti, nëse tatuazhi është i përhershëm apo jo?!