ADELINA TAHIRI FESTON DITËLINDJEN/ Nuk e ka aspak problem të tregojë moshën (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA TAHIRI FESTON DITËLINDJEN/ Nuk e ka aspak problem të tregojë moshën (FOTO)

ADELINA TAHIRI FESTON DITËLINDJEN/ Nuk e ka aspak problem të tregojë moshën (FOTO)

ë shtëpinë e Adelina Tahirit ka festë sot.

Këngëtarja feston ditëlindjen këtë të enjte dhe mbushi plot 27 vjeç.

Bukuroshja e ekranit e ka pritur ditëlindjen shumë larg Shkupit, pasi ka njoftuar në Instagram se ka nisur pushimet.

Me një foto ku shfaqet duke u rehatuar në një avion të klasit të parë, Adelina është e veshur me leopard nga koka te këmbët.

Nuk e dimë nëse pranë saj është bashkëshorti dhe djali Jon, por gjasat janë të tilla.

Bukuroshja shqiptare ka bërë edhe një urim për veten në Instagram, ku ka treguar moshën:

“Gëzuar ditëlindjen Adelina! Gëzohem që të njoha!”

View this post on Instagram

HBD Adelina nice to meet you😎

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on