Sot është një nga moderatoret më të dashura, por shikoni si dukej Arbana Osmani vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një nga moderatoret më të dashura, por shikoni si dukej Arbana Osmani vite më parë (FOTO)

Sot është një nga moderatoret më të dashura, por shikoni si dukej Arbana Osmani vite më parë (FOTO)

Arbana Osmani është nje ndër moderatoret më në zë dhe ndër më të pëlqyerat në vend. Shumë shqiptarë shpesh herë njohin si Arbana e ‘Big Brother’, pra tashmë figura e Osmanit është ‘ngulitur’ në trurin e shqiptarëve si moderatorja e atij programi. Shumë prej jush me siguri nuk keni parë një imazh të Arbanës kur ishte fëmijë.

Sot në emisinin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin në rubrikën ‘Dikur dhe Sot’ është sjellë në vëmendje fëmijëria e Arbanës dhe ju mund ta shihni si dukej në foton më poshtë. E qeshur siç vazhdon të jetë edhe sot. E veshur me fustan të bardhë, Arbana duket të ketë qenë fëmijë i shkathët dhe e ciltër.