E para që e bën këtë! Këngëtarja shqiptare i FTON të gjithë fansat në dasmë (FOTO) – AlpeGossip
E para që e bën këtë! Këngëtarja shqiptare i FTON të gjithë fansat në dasmë (FOTO)

E para që e bën këtë! Këngëtarja shqiptare i FTON të gjithë fansat në dasmë (FOTO)

Teksa për shumë VIP-a kurorëzimi në martesë është një moment që duhet shijuar me të afërmit e miqtë e ngushtë, për çiftin e hitit “Zemër në katror”, Venera dhe Lindi nuk ndodh kështu. Pak ditë më parë Lindi i propozoi Venerës për martesë gjatë qëndrimit të tyre në Barcelonë. Mesa duket ata kanë menduar që së shpejti të bëjnë dasmën dhe me anë të një postimi në Instagram, Venera ka ftuar të gjithë fansat e saj në ditën më të rëndësishme duke u shprehur se i ndjen si një familje e madhe.

“Ju falem’nderoj pafund per urimet e sinqerta dhe kerkoj ndjese sepse e kam te pamundur per t’ju kthyer pergjigje te gjitheve. Ju ndjej si familje e madhe andaj duhet te mendojme nje mundesi qe t’ju kemi te ftuar te gjiiiitheve ne dasem. Ndiqni dashurine,jo luksin.Kur ke dashurine i ke dhene pergjigje cdo situate”, shkruan Venera.