“EJA SE JAM VETË”/ Devis Xherahu zbulon ofertat e çmendura të grekes së pasur – AlpeGossip
“EJA SE JAM VETË”/ Devis Xherahu zbulon ofertat e çmendura të grekes së pasur

“EJA SE JAM VETË”/ Devis Xherahu zbulon ofertat e çmendura të grekes së pasur

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ ishte këngëtari Devis Xherahu. Ai ka zbuluar gjatë intervistës me moderatore Ester Bylyku, si një greke shumë e pasur e cila punonte për një shtëpi diskografike në Greqi, i kishte kërkuar të kishin diçka më tepër se miqësore së bashku, dhe në të ardhmen ai mund të kishte benefite në karrierën e tij.

“Ajo sigurisht që ma tha në një mënyrë të rafinuar. Më tha këto të zakonshmet: Shtëpia ime është këtu, jam vetëm, a do të vish për kafe? Sigurisht që unë si korçar që jam, e anashkalova me shumë lezet dhe pa e ofenduar”, tregoi Devisi.