NGJYRA TË FORTA DHE PRINTE/ 16 veshjet “street style” që do na duhen për sezonin veror (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË FORTA DHE PRINTE/ 16 veshjet “street style” që do na duhen për sezonin veror (FOTO)

NGJYRA TË FORTA DHE PRINTE/ 16 veshjet “street style” që do na duhen për sezonin veror (FOTO)

Për të gjithë ata që adhurojnë  veshjet “street style” duhen të kenë parasysh se këtë verë trendet e reja që u panë nga javat e modës do të bëjnë namin.

Java e modës mbaroi dhe stilistët e njohur  paraqitën  trendet e reja që do ti shohim në 2019. dhe sigurisht për ata që i humbën shfaqet  ne ju tregojm 16 modelet  e veshjeve që janë “cool”.

Tendencat e reja ishin ngjyrat e forta, veshjet me printe dhe të thejshta. Gjithashtu një rëndësi të madhe duhet ti kushtoni edhe aksesorëve.

Për të “çmendurit”  e street style  këtu do të gjeni modelet praktike që mund ti vishni kudo!