LIDHJA E TYRE NUK PASKA PËRFUNDUAR/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj pajtohen? – AlpeGossip
LIDHJA E TYRE NUK PASKA PËRFUNDUAR/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj pajtohen?

LIDHJA E TYRE NUK PASKA PËRFUNDUAR/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj pajtohen?

Kohët e fundit në rrjet u përfol për ndarjen e Bora Zemanit me Donald Veshaj.

Muaj më parë çifti bëri publike dhe lidhjen e tyre, shiheshin kudo bashkë në pushime, madje dhe në punë pasi ata drejtonin dhe një emision së bashku.

Gjithçka u nderpre kur  të dy ata fshinë nga llogaria e tyre fotot që kishin me njëri tjetrin dhe papritur nuk ndiqeshin më as në rrjete sociale.

Në fakt dashuria e tyre nuk paska përfunduar, pasi gjasat janë se ata mund te jene rikthyer serish bashkë.

Pak ditë më parë në media Donald Veshaj postoi një video në makinë dhe aty dallohet një dorë femre që ngjante me të Bora Zemanit, kjo na solli dyshimet e para që ata janë bashkuar sërish por ja dhe lajmi i konfirmimit. /Alpegossip.al