MOS E HUMBISNI/ Këngëtarja Anjeza Branka “I NXIN JETËN”, vishet si një fantazëm dhe …(VIDEO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Këngëtarja Anjeza Branka “I NXIN JETËN”, vishet si një fantazëm dhe …(VIDEO)

MOS E HUMBISNI/ Këngëtarja Anjeza Branka “I NXIN JETËN”, vishet si një fantazëm dhe …(VIDEO)

‘’Të kam xhan, Papi, Ani ani, Dashuria da da da, Nizma’’ ishin këto projektet që e rikthyen aktive në skenën muzikore këngëtaren e njohur, Anjeza Branka. Me një fizik që lakmohet nga femrat e dëshirohet nga meshkujt.

Ajo nuk ndalet së provokuar pikërisht me këtë video ajo tregon se çfarë bënë në mes të natës, e veshur si një fantazëm përpiqet të trëmbi një nga miqtë e saj.

Reagimi i tij do ju shkrij së qeshuri.

Përgatiti: AlpeNews.al