Unazë diamantesh në gishtin e fejesës? Po tani çfarë po ndodh me Kylie Jenner? Zbulojeni (FOTO) – AlpeGossip
Unazë diamantesh në gishtin e fejesës? Po tani çfarë po ndodh me Kylie Jenner? Zbulojeni (FOTO)

Unazë diamantesh në gishtin e fejesës? Po tani çfarë po ndodh me Kylie Jenner? Zbulojeni (FOTO)

Ditën e djeshme i habiti të gjithë me super dhuratën qe i kishte bërë partnerit të saj Travis Scott për 26-vjetorin e tij dhe mesa duket Kylie Jenner e ka vendosur që këto kohë të jetë fuqishëm në vëmendjen e publikut.

Paparazët e kanë kapur mat yllin e showbizz-it me një detaj të ri që lë goxha hapësira për spekulime.

Të shtunën teksa ndodhej në Calabasas, pasi doli nga argjendaria Polacheck’s të gjithë u habitën nga unaza e stërmadhe me diamantë që Kylie mbante në gishtin e fejesës të dorës së majtë.

Të jenë fejuar në një ceremoni private Kylie me partnerin e saj Travis Scott, apo kjo unazë me diamante është thjesht një dhuratë nga ato që vetëm yjet e showbizz-it dinë të bëjnë?

Gjykojeni ju si të doni, sidoqoftë unaza e diamantit është mbresëlënëse!