ÇDO JAVË NË ”GARË”/ Këtë herë, motrat Vjollca bënë ”XING” me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
ÇDO JAVË NË ”GARË”/ Këtë herë, motrat Vjollca bënë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

ÇDO JAVË NË ”GARË”/ Këtë herë, motrat Vjollca bënë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

Edhe sot si çdo javë, motrat Vjollca bëhen gati për ”garën” e tyre me njëra-tjetrën.

Të dyja bukuroshet kanë postuar foto me look-un për mbrëmjen e sotme dhe na kanë paralajmëruar se puntatat e ”Shiko Kusha Luan” dhe ”Klanifornia” do të jenë fantsatike.

Mirëpo nga fotot e postuara ne mund të dallojmë se Luana dhe Marina e kanë look-un të ngjashëm këtë herë.

Bukuroshet shfaqen të dyja të veshura me rozë, Luana me një fustan të shkurtër të hapur ndërsa Marinës nga foto e postuar, duket e veshur me një fustan të gjatë që ka një të çarë.

Bukuroshet kanë zgjedhur ti mbajnë flokët të lëshuara dhe tualetin e kanë preferuar të lehtë dhe në nuancat e rozës. Për sa i përket aksesorëve, bukuroshet i kanë zgjedhur modeste. /AlpeGossip.al