“JAM NË SIKLET”/ Einxhel këmbëngul që lidhja me Dagz nuk duhet të ndodhte – AlpeGossip
“JAM NË SIKLET”/ Einxhel këmbëngul që lidhja me Dagz nuk duhet të ndodhte

“JAM NË SIKLET”/ Einxhel këmbëngul që lidhja me Dagz nuk duhet të ndodhte

Einxhel këmbëngul se lidhja me Dagz nuk duhet të ndodhte brenda shtëpisë.

Ajo i ka treguar Monikës se kishte gjithnjë besimin se gjërat i kishte në kontroll por nuk rezultoi kështu.

‘’Dagzi më bën të ndihem mirë, gjithnjë më ka bërë të ndihem mirë. Por prap them se kjo gjë nuk duhet të ndodhte këtu. Kisha shumë besim se gjërat i kisha në kontroll. Kjo është një pjesë e imja që nuk doj ta ndaja, jam shumë në siklet. ’’,- tha ajo.

Nga ana tjetër Monika e inkurajoi duke i thënë se jeta nuk mund të planifikohet pasi është gjithçka përveçse matematikë.

‘’Sa gjëra kemi menduar ne dhe na kanë dalë ndryshe. Jetës nuk i dihet, nuk bëhet dot matematikë. Mos ji e kontrolluar pasi bëhesh e bezdisshme. Nëse kjo gjëja të bën të lumtur atëherë shijoje. Vetëkontrolli jot më lodh, nëse do ta shijosh vazhdo shijoje’’,-u shpreh ajo.