KAQ E KISHTE DHE BEQARIA E SHPAT KASAPIT/ Këngëtari flet për të dashurën dhe fejesën – AlpeGossip
KAQ E KISHTE DHE BEQARIA E SHPAT KASAPIT/ Këngëtari flet për të dashurën dhe fejesën

KAQ E KISHTE DHE BEQARIA E SHPAT KASAPIT/ Këngëtari flet për të dashurën dhe fejesën

Këngëtari Shpat Kasapi përgjatë emisionit “Mirage”, na ka surprizuar të gjithëve pas deklaratës së tij se është në një lidhje dhe që së shpejti pritet ta bëjë atë zyrtare.

Si duket ai e ka gjetur dashurinë e jetës dhe dëshiron që lidhjen ta kalojë në një tjetër nivel.

Për ata që janë kuriozë të dinë se kush është ajo që i ka vjedhur zemrën këngëtarit, mjaftohuni me faktin se partnerja e tij është nga Kosova.

“Shpati është në një lidhje që do ta zyrtarizojë shumë shpejt. Është koha se bëra 33 vjeç. Do të ketë fejesë. Ajo është në Kosovë, unë jam në Shkup, po kontaktojmë, falë zotit kemi Whatsapp-in’”, ka thënë këngëtari.

Duket se kaq e kishte edhe beqaria e Shpat Kasapit!