E KANË FAMILJEN FANATIKE/ Vip-et që nuk i linin të dilnin nga shtëpia: Nga Lori Hoxha…(FOTO) – AlpeGossip
E KANË FAMILJEN FANATIKE/ Vip-et që nuk i linin të dilnin nga shtëpia: Nga Lori Hoxha…(FOTO)

E KANË FAMILJEN FANATIKE/ Vip-et që nuk i linin të dilnin nga shtëpia: Nga Lori Hoxha…(FOTO)

Janë të njohura dhe të sukseshme por me siguri këtyë detaj nuk e keni menduar. Disa nga vejzat e showbizit e kanë treguar hapur faktin që prindërit i kanë pasur fanatik.

Në rrëfimet e tyre Lori, Kristina dhe Adrola kanë treguar  detaje nga  marrëdhënia me familjen në moshën e adoleshencës.

 Lori Hoxha

Në një intervistë Lori ka treguar detaje nga jeta private ku edhe ka folur me raportin që kishte me të atin.

Pak njerëz e dinë, por ishte shumë fanatik. “Tmerri” i tij ishte që unë po rritesha”. Si në çdo shtëpi, si të gjithë fëmijët edhe ne kishim frikë. Me mamin rrinim gjithë javën, kurse babi vinte në fundjavë… Ishte fanatik. Ishte në merak për ne. E shikonte që po rriteshim. Më shikonte mua që rregulloja flokët, i drejtoja dhe më thoshte: Po ty babi të shkojnë flokët e kapura. Sepse kishte merak” .

Adrola Dushi

Adrola është një ndër  femrat më seksi të ekranit shqiptar por edhe ish miss-i në adoleshenc ka pasur po të njëjtin “hall” si ne. Modelja është nga Rrësheni dhe ka zbuluar se sa herë dilte e shoqëronte mami dhe nuk e linin asnjëherë vetëm.

Kristina Bakiu

Modelja e njohur ishte e ftuar ditën e  djeshme në “Wake up”,ku tregoi rrugën e saj gjatë modelinngut dhe tregoi detaje nga jeta private.

Në fillim babi nuk donte të më linte të merresha me modeling. Mundësisht nuk më linte të dilja nga shtëpia. Por jam ndjerë e lirë sepse kanë krijuar besim dhe shohin çfarë rruge unë zgjedh, çfarë gjërash bëj” epo me siguri këtë nuke  kishim menduar ndonjëherë.

Përgatiti:AlpeNews.al