E SHTUNA E BIETËS/ Moderatorja publikon momente “të ëmbëla” me të birin(FOTO) – AlpeGossip
E SHTUNA E BIETËS/ Moderatorja publikon momente “të ëmbëla” me të birin(FOTO)

E SHTUNA E BIETËS/ Moderatorja publikon momente “të ëmbëla” me të birin(FOTO)

Bieta Sulo prezanton emisionin “ftesë në 5” por ajo gjithashtu është edhe shumë e përkushtuar ndaj djalit. Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video nga e përditshmja e tyre.

Ndryshe nga Vipa-t e tjerë,Bieta është një nënë pa komplkese dhe shpesh pozon me Korin e vogël.Ditën e sotme prezantuesja ka zgjedhur të shijoj fundjavën me vogëlushin.Ajo shihet e veshur sportive dhe Kroi ndodhet në karrocë.