ERDHI NGA LONDRA PËR LONDON? Lori paska pasur një arsye tjetër pse u kthye në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
ERDHI NGA LONDRA PËR LONDON? Lori paska pasur një arsye tjetër pse u kthye në Shqipëri  (FOTO)

ERDHI NGA LONDRA PËR LONDON? Lori paska pasur një arsye tjetër pse u kthye në Shqipëri (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale, për stlilin e saj unik në të veshur, apo edhe në udhëtimet luksoze.

Prej disa muajsh Lori është shpërngulur për të jetuar në Londër pasi është duke ndjekur studimet.Mirëpo ditën e sotme i vogli i famljes Hoxha feston 2 vjetorin e lindjes dhe e kemi fjalën për Londonin.

Lori nuk ka nguruar ta uroj nipin e saj në Instagram por nëse mendoni se aryseja e ardhjes së Lorit në shqipëri ka qenë Londoni e keni gabim.

Në  Snapchat ajo ka publikuar një foto të natyrës ku shkruan: “Erdha këtu për diellin”