LONDON FESTON DY VJETORIN E LINDJES/ Mami Sara zbulon pamjet nga festa plot ngjyra (FOTO) – AlpeGossip
LONDON FESTON DY VJETORIN E LINDJES/ Mami Sara zbulon pamjet nga festa plot ngjyra (FOTO)

LONDON FESTON DY VJETORIN E LINDJES/ Mami Sara zbulon pamjet nga festa plot ngjyra (FOTO)

Ditën sotme i vogli i familjes Hoxha feston 2 vjketorin e lindjes. Ka qenë Lori ajo që ka urruar e para në rrjetet sociale Londonin.

Para disa minutash mami Sara ka publikuar një foto nga festa e djalit ku shohim një pamje plotë ngjyra dhe vogëlushin duke luajtur me një arush.

Arushi dudushi jonë beri 2 vjeç sot”