NUK KURSEHET ASPAK/ Çmimi i xhaketës së Butrint Imerit do t’ju habisë (FOTO) – AlpeGossip
NUK KURSEHET ASPAK/ Çmimi i xhaketës së Butrint Imerit do t’ju habisë (FOTO)

NUK KURSEHET ASPAK/ Çmimi i xhaketës së Butrint Imerit do t’ju habisë (FOTO)

Butrint Imeri, këngëtari i famshëm shqiptar është tepër i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar.

Shpeshherë, këngëtari është komentuar dhe përfolur lidhur me çmimet e ”kripura” të veshjeve të tij. Dhe këtë herë do të flitet për këtë gjë.

Sipas profilit në Instagram të ”What They Wearin”, në një nga fotot që ka postuar në story këto ditë, vëmendjen e merrë çmimi jo i lirë i xhaketës së tij nga firma “Burberry”. Xhaketa ka material gëzofi dhe kushton plotë 690€.

Dhe një herë tjetër, Butrinti na vërtetoi se ai nuk luan kur bëhet fjalë për veshjet e tij. /AlpeGossip.al