“PËR DISA ARSYE PRIVATE NUK DO TË JEM”/ Çfarë po ndodh me Getinjo-n – AlpeGossip
“PËR DISA ARSYE PRIVATE NUK DO TË JEM”/ Çfarë po ndodh me Getinjo-n

“PËR DISA ARSYE PRIVATE NUK DO TË JEM”/ Çfarë po ndodh me Getinjo-n

Getinjo duket se nuk po gjen qetësi dhe pasi u rikthye në muzikë ai ka vendosur të marrë një vendim tjetër.

Së fundmi, ai ka vendosur t’i fshijë të gjitha postimet në llogarinë e tij në Instagram dhe të shkëputet nga ky rrjet për pak kohë.

Getinjo në Instastory tha se e mori këtë vendim për disa arsye personale por pa tregau asnjë detaj më shumë.
“Per disa arsye private nuk do te jem aktiv per nje kohe ne instagram! Respekte dhe shihemi kismet”, ka shkruar ai.

Së fundmi reperi është duke bërë koncerte të vazvdueshme me vëllain e tij Mozzik dhe i është kthyer fuqishëm muzikës.