NUK MUND TË KËNDOJË/ Këngëtari shqiptar bëhet operacion – AlpeGossip
NUK MUND TË KËNDOJË/ Këngëtari shqiptar bëhet operacion

NUK MUND TË KËNDOJË/ Këngëtari shqiptar bëhet operacion

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri ka bërë një operacion së fundmi në fyt. “Gazeta Express” bën të ditur se këngëtari ka pasur nevojë për ndërhyrjen e mjekëve dhe ka bërë operacion bajamet.

Kështu sipas “Gazetës Express”, Korabit i janë prishur planet për projekte sepse artisti nuk mund të këndojë për një kohë të pacaktuar.

Korab Shaqiri merr pjesë në edicionin e këtij viti në ‘Kënga Magjike’ dhe nuk dihet nëse do të mund ta interpretojë këngën ‘live’ në netët finale që do të mbahen në fillim të dhjetorit.

Burimi: Gazeta Express