HARROJINI TAKAT ME ATLTET/ Ja cilat këpucë janë trendi i kësaj vere – AlpeGossip
HARROJINI TAKAT ME ATLTET/ Ja cilat këpucë janë trendi i kësaj vere

HARROJINI TAKAT ME ATLTET/ Ja cilat këpucë janë trendi i kësaj vere

Siç sapo e lexuat edhe në titull, bëni mirë që t’i harroni takat dhe atletet pasi trendi i kësaj vere janë këpucët e baletit ose siç quhen ndryshe, pupa.

Para disa vitesh ato ishin në modë, e siç e dini edhe ju, moda përsëritet herë pas here dhe neve nuk na mbetet gjë tjetër veçse ta “mirëpresim duarhapur!”

Në këtë artikull do iu njohim me disa lloje këpucësh që janë super praktike, duhet thënë, edhe më të rehatshme se atletet.

Disa prej tyre edhe mund t’i keni në shtëpi, kështu që bëni mirë të filloni “gërmimet”…