PASI MORËN TITULLIN BABA/ Këta vip-a na përlotën me dedikimin e tyre për fëmijën (FOTO) – AlpeGossip
PASI MORËN TITULLIN BABA/ Këta vip-a na përlotën me dedikimin e tyre për fëmijën (FOTO)

PASI MORËN TITULLIN BABA/ Këta vip-a na përlotën me dedikimin e tyre për fëmijën (FOTO)

Ky vit bëri që disa prej meshkujve të ekranit të bëheshin prindër. Nëse jeni mësuar gjithmonë të shihni femrat që shprehin fjalët e lumtura dhe bëjn dedikime eocionuese ne iu themi se dhe këta artist meshkuj bën të njëjtën veprim.

Ata zgjodhën rrjetin e tyre social Instagram për të na treguar emrin dhe gjinin  por  të gjithë zgjodhën të mos publikonin fotone  plotë të bebeit dhe emsa duket kjo është kthyer në trend kohët e fundit.

Ja disa prej personazheve të njohur dhe postimi i tyre i parë si “baba”.

Visjan Nukcenaj

Mozzik

Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

AlpeNews.al