I ULUR NË GJUNJË ME TRËNDAFIL NË DORË/ Andrra na prezanton me princin e saj 8 vite më parë – AlpeGossip
I ULUR NË GJUNJË ME TRËNDAFIL NË DORË/ Andrra na prezanton me princin e saj 8 vite më parë

I ULUR NË GJUNJË ME TRËNDAFIL NË DORË/ Andrra na prezanton me princin e saj 8 vite më parë

Andrra Destani na ka prezantuar me princin e saj në kohën kur ishte adoleshente.

Bëhet fjalë për vëllanë e saj, Amdi, për të cilin thotë se është Princi i parë i çdo vajze.

“Një vajzë mund të gjejë dashurinë e jetës së saj, mbretin e saj, por vëllai i saj do të jetë princi i saj i parë”, shkruhet në postimin e bërë nga një faqe e fansave të Andrrës.

Në këtë foto që i përket vitit 2011, Andrra nuk njihet duke e krahasuar me atë që është sot.

Ajo shfaqet tepër e lumtur, ndërsa i vëllai i ulet në gjunjë për t’i dhuruar një trëndafil.

Fotoja është shpërndarë në Instagram nga vëllai i Andrrës dhe më pas nga vetë Andrra.