HOROSKOPI DHE VIPAT/ Këto karakteristika e bëjnë Xhemi Shehun një “Bricjap” të vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Këto karakteristika e bëjnë Xhemi Shehun një “Bricjap” të vërtetë (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Këto karakteristika e bëjnë Xhemi Shehun një “Bricjap” të vërtetë (FOTO)

Xhemi Shehu konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe mjaft e pëlqyer për thjeshtësinë që e karakterizon.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “Bricjapit” dhe përputhet padyshim me çdo karakteristikë të tij.

Për Bricjapin thuhet se është një ndër shenjat më realiste të horoskopit dhe Xhemi e tillë është. Ajo ia ka dalë mbanë që pas punës si velinë të bëhet pjesë e “Portokalli” dhe gjithnjë ka qenë një vajzë me këmbë në tokë dhe e thjesht, pavarësisht famës që ka arritur.

View this post on Instagram

@ledianagallijaj #thebest #beforetheshow 🙋‍♀️

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Gjithashtu Bricjapët janë mjaft të motivuar edhe nga fuqia e shëndetit e bëjnë gjithçka për të qenë në formë.

View this post on Instagram

#backto @suncrossfit @edmondstafa

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Për femrat Bricjap të horoskopit thuhet se nuk ka nevojë për të qenë qendra e vëmendjes që ju ta njihni, pasi ato do të bien gjithnjë në sy. E tillë është edhe bukuroshja e ekranit Xhemi, ajo tërheq vëmendjen kudo që shkon edhe e veshur thjesht apo sportive me ëmbëlsinë që e karakterizon.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

/AlpeNews.al