“LOJTARI MË I FORTË”/ Olta për Luizin: Të gjithë në finale e shohim – AlpeGossip
“LOJTARI MË I FORTË”/ Olta për Luizin: Të gjithë në finale e shohim

“LOJTARI MË I FORTË”/ Olta për Luizin: Të gjithë në finale e shohim

Është vetëm java e dytë në Big Brother Albania VIP 2, por banorët flasin që tani për finalistë.

Një prej lojtarëve më të fortë shihet Luizi, për të cilin Olta dhe Efi ndajnë mendimin që shkon në finale.

Efi: “Ai është lojtari më i fortë deri tani këtu brenda”.

Olta: “Po s’e kemi dyshim këtë gjë. Të gjithë në finale e mendojmë”.