Jo vetëm rep! Çunat e OTR bëhen si Aleksandër Gjoka! Mos e humbisni… (VIDEO) – AlpeGossip
Jo vetëm rep! Çunat e OTR bëhen si Aleksandër Gjoka! Mos e humbisni… (VIDEO)

Jo vetëm rep! Çunat e OTR bëhen si Aleksandër Gjoka! Mos e humbisni… (VIDEO)

Të thuash se muzika është talent këtë e dimë të gjithë por të thuash se përpiqesh të këndosh disa lloj rrymash muzikore atëherë ke thënë shumë.

Edhe pse këndojnë rep mesa duket ky fakt nuk ju mjafton çunave të grupit OTR dhe këtë e kanë treguar me postimet në Instastory.

Në disa video të postuara nga Noizy shfaqet Altin Sulku dhe Varrosi teksa në sfond është kënga e Aleksandër Gjokës dhe djemtë imitojnë njëkohësisht me zë të lartë duke shkaktuar të qeshura të mëdha.

Mesa duket kalimi nga një rrymë në një tjetër është goxha e vështirë, gjithsesi çunat e OTR duket të jenë kënaqërur më së miri me këtë performancë si për qejfin e tyre.