“JU TRADHËTON”/ Astrologe Meri bën paralajmërimin e fortë për këtë shenjë – AlpeGossip
“JU TRADHËTON”/ Astrologe Meri bën paralajmërimin e fortë për këtë shenjë

“JU TRADHËTON”/ Astrologe Meri bën paralajmërimin e fortë për këtë shenjë

Për njërën nga shenjat e horoskopit Meri ka një paralajmërim. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi
Mund te shkeputeni nga ideja se lumturine mund ta sjelle vetem nje pune me pushet apo nje marredhenie me dike shume te favorizuar ekonomikisht

Demi
Duhet t’i jepni fund nje pune apo nje marredhenie e cila nuk ju lejon te shkoni ne te ardhmen por ju le gjithmone ne nje situat lufte

Binjaket
Mund te jeni ne nje moment delikat shpirteror dhe do vihet ne prove kush ju vlen me shume siguria ekonomike apo ajo shpirterore

Gaforrja
Duhet te filloni te jetoni vetem me lidhjen tuaj apo me punen tuaj pa qene e nevojshme qe cdo dy dite te shkoni tek prinderit apo ne shtepine e lindjes

Luani
Fjalet e bukura i ka marre era. Ka ardhur momenti qe konkretisht te kuptoni sa jeni te qete ne punen dhe ne jeten e perditeshme

Virgjeresha
Tani qe nuk keni mundesi te tregoni siguri apo potence ekonomike do shikoni se kush do ju qendroj prane ne jeten sentimentale

Peshorja
Te afermit do kuptojne qe tashme ju do keni me shume mundesi per t’i ndihmuar por ne momentet qe jane sjell jo mire me ju nuk do ta marrin tashme ndihmen tuaj

Akrepi
Jeni zhgenjyer se fundmi nga nje lidhje qe pretendonit se ishte aty per ju. Por ka qene aty per vete. Mund te vazhdoni vetem pa kete person

Shigjetari
Ekonomia ju bene lojra keto dite vjen dhe iken pa kuptuar. Ose tregoni tolerance ose me mire tregoni seriozitet duke mos lejuar situatat t’ju marrin me vete

Bricjapi
Nje person ju tradheton ne jeten personale dhe ndoshta ju duhet t’i jepni duart. Do ishte mire ta benit pasi ne te kundert do ju tradhetoj gjithmonë

Ujori
Nese ju vini kufij mos prisni qe natyra apo te tjeret t’ju hapin rruge apo t’ju heqin kufijte. Tashme do paguani faturen e sjelljes tuaj

Peshqit
Qe te keni qellime te medha fillimisht duhet te punoni qe te hani dhe te keni mundesi te vazhdoni. Zgjidhni nje pune qe ju ushqen ne kete periudhe.