“I VERBUAN TË GJITHË”/ Këto janë super unazat me diamantë të VIP-eve. Nga Sara Hoxha tek Eni Vasili (FOTO) – AlpeGossip
“I VERBUAN TË GJITHË”/ Këto janë super unazat me diamantë të VIP-eve. Nga Sara Hoxha tek Eni Vasili (FOTO)

“I VERBUAN TË GJITHË”/ Këto janë super unazat me diamantë të VIP-eve. Nga Sara Hoxha tek Eni Vasili (FOTO)

Fejesa apo martesa janë dy nga monetet më të bukura në jetën e një femre e simbol i tyre është edhe unaza.

Zgjedhjes së saj i kushtohet një rëndësi mjaft e veçantë duke qenë se edhe supozohet të mbahet në dorë për një kohë të gjatë. Kur vjen puna tek artistet e famshme e figurat e televizionit, rëndësia rritet akoma më shumë duke qenë se janë edhe persona publikë.

Në jo pak raste në daljet e tyre në ekran apo postimet e tyre në rrjete sociale kemi parë unazat të cilat po aq sa të bukura duken të jenë edhe me çmime mjaft të shtrenjta.

“Verbuese” dhe tërheqin shumë vëmendje, këto janë super unazat me diamante të vipeve:

Sara Hoxha

Eni Vasili

Adelina Tahiri

Afërdita Dreshaj

Eliza Dushku

Angela Martini

Përgatiti: AlpeNews.al