KJO NUK PRITEJ/ Linda Rei lajmëron fansat për emisionin që do prenzatoj (FOTO) – AlpeGossip
KJO NUK PRITEJ/ Linda Rei lajmëron fansat për emisionin që do prenzatoj (FOTO)

KJO NUK PRITEJ/ Linda Rei lajmëron fansat për emisionin që do prenzatoj (FOTO)

Fakti se është transgjinorja e parë shqiptare e cila ka pranuar gjithçka para të gjithëve pa u frikësuar aspak nga opinioni publik duket se i ka dhënë goxha famë dhe të shumtë janë ata të cilët interesohen rreth ngjarjeve të jetës së saj.

Mesa duket duke marrë parasysh faktin se Linda ka shumë fansa të interesuar se çfarë ndodh me jetën e saj në çdo moment duket se bukuroshja e shoëbizz-it të hapë një kanal në YouTube.

Lajmin e ka dhënë vetë Linda me një foto të postuar në Instastory.

Sipas gjasave dhe asaj që kuptohet në postimin e Lindës mësohet se emisioni në YouTube do të jetë me tema nga showbizz-i.

Epo sna ngelet gjë tjetër veçse të presim për të parë se si do të jetë performanca e Lindë