PARA SE TË SHKOSH NË TË 30-AT/ Ja 20 veshjet dhe aksesorët që ju duhen patjetër (FOTO) – AlpeGossip
PARA SE TË SHKOSH NË TË 30-AT/ Ja 20 veshjet dhe aksesorët që ju duhen patjetër  (FOTO)

PARA SE TË SHKOSH NË TË 30-AT/ Ja 20 veshjet dhe aksesorët që ju duhen patjetër (FOTO)

Ndaj është e nevojshme të keni disa rroba dhe aksesorë bazë para se të arrini të 30-tat në mënyrë që të visheni thjesht, pa shumë mundime dhe me stil!

Ne po ju sjellim sot një listë me 20 gjërat që duhet t’i keni patjetër:

Xhinse që të rrinë fiks pas trupit

Një fustan me gjatësi mesatare

Çizme të gjata deri te kyçi i këmbës

Bizhuteri që vihen re dhe bien në sy

Një xhaketë serioze

Një pallto

Aksesorë për flokët

Pantallona me prehër të lartë

Shapka të sheshta

Një fustan me lule

Një kanatiere mëndafshi

Një fund me dizajn që bie në sy

Tuta në formë pantallonash

Fund i gjatë

Një fustan për raste

Geta cilësore

Fund lëkure

Këpucë të zeza me takë

Atlete 

Golf