HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Uindi Haxhian s’do ta njihni pas ndryshimit drastik (FOTO) – AlpeGossip
HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Uindi Haxhian s’do ta njihni pas ndryshimit drastik (FOTO)

HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Uindi Haxhian s’do ta njihni pas ndryshimit drastik (FOTO)

Motra e Encës, Uindi Haxhia, është kthyer tashmë në një prej personave më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, ku tërheq shpesh vëmendjen me look-un e saj jo të zakonshëm, deklaratat pikante e pozat joshëse.
Jemi mësuar t’a shohim me flokë të gjatë e shumëngjyrësh, makeup-in njësoj si të kukullave “Bratz” dhe thonjtë super të gjatë, mirëpo së fundmi ajo i ka surprizuar të gjithë me një foto në Instastory ku është shfaqur pa asnjërën prej detajeve të përmendura.

“Një Uindi ndryshe. Flokë të shkurtër, thonj të shkurtër, buzë të kuqe. Kjo është pamja ime “si e rritur”- shkruan Uindi krahas postimit ku pothuajse nuk njihet pas ndryshimit drastik.