PAK PARA EUROVISIONIT/ Jonida dhe Veliaj surprizë të paparë për shqiptarët (FOTO) – AlpeGossip
PAK PARA EUROVISIONIT/ Jonida dhe Veliaj surprizë të paparë për shqiptarët (FOTO)

PAK PARA EUROVISIONIT/ Jonida dhe Veliaj surprizë të paparë për shqiptarët (FOTO)

Në muajin maj, Shqipëria do të përfaqësohet në Eurovision nga këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, e cila do të performojë këngën e suksesshme “Ktheju tokës”.
Festivali do të mbahet në Tel Aviv dhe para nisjes së këngëtares, Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka përgatitur një surprizë të paparë së bashku me Jonidën, të cilën do t’a mbështesin të gjithë shqiptarët në sheshin “Skënderbej”.

“Kemi një surprizë të paparë me Jonida Maliqin për Eurovision! Teksa ajo shkon të na përfaqësojë në Izrael, ne do të kemi një festë mbështetëse të paparë në sheshin “Skënderbej”. FORCA JONÇE!”- shkruan Veliaj në postim.