Ami poston videon e adhurueshme/ Joeli do të bëhet artist dhe ja ku janë provat (VIDEO) – AlpeGossip
Ami poston videon e adhurueshme/ Joeli do të bëhet artist dhe ja ku janë provat (VIDEO)

Ami poston videon e adhurueshme/ Joeli do të bëhet artist dhe ja ku janë provat (VIDEO)

Amarda Toska vetëm pak muaj më parë u bë nënë për herë të dytë e një vajze bukuroshe, të cilën e pagëzuan me emrin Sia. Ajo dhe Ermali janë gjithashtu edhe prindër një djali, i cili quhet Joel.

Që pas lindjes së vajzës, Ami i është përkushtuar më shumë jetës familjare dhe vazhdimisht ndan në rrjetet sociale foto dhe video nga momentet që kalon me fëmijët e saj.

Mëngjesin e sotëm Ami ka postuar në Instastory një video ku shfaqet s ë bashku me Joelin në makinë.

Ndërkohë që Joeli nuk e ka mendjen dhe është duke interpretuar këngën që dëgjohet në sfond, Ami e filmon.

Pikërisht kjo video na bind që edhe Joeli ashtu sikurse prindërit e tij në të ardhmen do të bëhet pjesë e botës së artit.