Pas largimit të Anjeza Majës/ Zbulohet kush do të zvendësoi moderatoren në “Top Chanel” (FOTO) – AlpeGossip
Pas largimit të Anjeza Majës/ Zbulohet  kush do të zvendësoi moderatoren në “Top Chanel” (FOTO)

Pas largimit të Anjeza Majës/ Zbulohet kush do të zvendësoi moderatoren në “Top Chanel” (FOTO)

Ditën e djeshme u përfol në mediat online se moderatorja Anjeza Maja do të largohej nga drejtimi i emisionit “Në shtëpinë tonë”, në “Top Channel”, pas tre sezonesh.

Pas këtij lajmi të gjithë u bënë kuriozë të zbulonin se cila do të ishte moderatorja që do ta zëvendësojnë Anjeza Majën.

Sipas një burimi për “Tirana Today” Anjeza do të zëvendësohet nga moderatorja Stela Kotri, prezantuesja e një sërë programesh të përditshme në disa ekrane televizives si, “Vizion plus”, “Ora News”, “Alsat”, etj.

Stela do të rikthehet në “Top Channel” pas shumë vitesh dhe pritet që të sjelli shumë risi në emisionin “Në shtëpinë tonë”.