E HËNGRI TË GJITHËN/ Anwar Hadid nuk i reziston dot Dua Lipës dhe s’ka faj (VIDEO) – AlpeGossip
E HËNGRI TË GJITHËN/ Anwar Hadid nuk i reziston dot Dua Lipës dhe s’ka faj  (VIDEO)

E HËNGRI TË GJITHËN/ Anwar Hadid nuk i reziston dot Dua Lipës dhe s’ka faj (VIDEO)

Dua Lipa tashmë nuk e fsheh lidhjen e saj me modelin Anwar Hadid. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ndan me fansat momentet që kalon me të dashurin e ri, ashtu siç bëri dhe dje. Anwar dhe Dua ishin në një festë me miq e të afërm, nga ku publikuan foto dhe video të këndshme!

Por ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte një moment kur Dua filmoi Anwar-in që i lëpiu ballin! Ndërkohë që Dua po tregonte se kishte kombinuar thonjtë me bluzën e partnerit, ai e lëpiu në ballë dhe videoja e këndshme është në Instastory-n e saj. Dua ishte bërë si ëmbëlsirë e veshur me rozë dhe dukej thjesht e parezistueshme!

Video Player