50 VJETORI I KURORËZIMIT TË PRINC CHARLES/ Meghan sërish në qendër të vëmendjes (FOTO) – AlpeGossip
50 VJETORI I KURORËZIMIT TË PRINC CHARLES/ Meghan sërish në qendër të vëmendjes (FOTO)

50 VJETORI I KURORËZIMIT TË PRINC CHARLES/ Meghan sërish në qendër të vëmendjes (FOTO)

Meghan Markle dhe Princ Harry janë shfaqur në një festë në pallatin “Buckingham” për 50-vjetorin e kurorëzimit të Princit të Charles.

Meghan rrëmben sërish vëmendjen e mediave. Ajo është shfaqur më elegante së kurr1% duke zgjedhru një fustan “të ëmbël” me lule pastel dhe me një pallto ngjyrë të bardhë.

Gjithashtu nuk kanë munguar edhe Kate Middleton bashkë me princ William. Dukesha e Cambridge kishte zgjedhur një fustan ngjyrë pastel.

Familja mbretërore shfaqen rrallë së bashku dhe dalja e tyre sot tërhoqi vëmendje në gjithë botën