“HUMOR BURGU, FLITET VETËM PËR BORËN”/ Sindi thumbon emisionin e Donaldit dhe Romeos – AlpeGossip
“HUMOR BURGU, FLITET VETËM PËR BORËN”/ Sindi thumbon emisionin e Donaldit dhe Romeos

“HUMOR BURGU, FLITET VETËM PËR BORËN”/ Sindi thumbon emisionin e Donaldit dhe Romeos

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Sinci Loci ka bërë një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre ka kërkuar mendimin e saj për emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”.

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

Sindi nuk i ka kursyer kritikat duke thënë se Donaldi dhe Romeo bëjnë humor burgu, kopjojnë italianët, seksualizojnë figurën e femrës dhe se në çdo puntatë flitet për Borën dhe vetë Donaldin.

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

“Emision pa asgjë të veçantë, intervista të zakonshme, humor “burgu”, skeçe të kopjuara copy-paste nga italianët (mos më bëni të flas për seksualizimin që i bëjnë femrës). Vetëm në Shqipëri ndodhin që emisione të tilla të marrin duartrokitje dhe klikime…Tema kryesore në çdo episod është çifti i famshëm! Pra me pak fjalë, emision sipas mendimit tim, pa pikë kuptimi! Megjithatë, nuk dua të gjykoj, thjesht po shpreh mendimin tim. Mund të jem dhe plotësisht gabim!”, ka shkruar ajo.

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për