Motra e Rita Orës ka ditëlindjen/ Këngëtarja e uron me fotot më të bukura – AlpeGossip
Motra e Rita Orës ka ditëlindjen/ Këngëtarja e uron me fotot më të bukura

Motra e Rita Orës ka ditëlindjen/ Këngëtarja e uron me fotot më të bukura

Në familjen e Rita Orës sot ka festë. Motra e saj, Elena ka ditëlindjen dhe në një ditë si kjo nuk mund të mungonin urimet në rrjetet sociale.
E para që e ka uruar ka qenë Rita, e cila ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i bërë ditën sa më speciale. Ajo ka grumbulluar disa foto nga fëmijëria ku i trgon se në çdo hap ato kanë qenë pranë njëra-tjetrës.
“Shoqja ime, kampionia ime, partnerja ime, partnerja ime në biznes, truri im dhe në fund motra ime. Ajo është më e madhja. Unë jam shumë krenare për ty. Gëzuar ditëlindjen Elena Ora, ti je përfundimisht një legjendë. Le të çmendemi këtë natë”,- shkruan Rita krahas fotove.
Rita dhe Elena janë shembulli më i mirë që duhen ndjekur përsa i përket marrëdhënies mes motrave. Ato janë gjithmonë pranë njëra-tjetrës dhe kjo është shumë e rëndësishme.