“KRENARIA DHE LUMTURIA”/ Rudina Magjistari prezanton mbesën super SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
“KRENARIA DHE LUMTURIA”/ Rudina Magjistari prezanton mbesën super SEKSI (FOTO)

“KRENARIA DHE LUMTURIA”/ Rudina Magjistari prezanton mbesën super SEKSI (FOTO)

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të preferuara të ekranit shqiptar e cila tregohet shumë diskrete për jetën e saj private.

Ditën e sotme moderatorja ka thyer rrgeuulat dhe na ka prezantuar një preson të afërm familjar,e kemi fjalën për mbesën e saj Elin.

Nëse hidhni një sy në profilin e vajzën do të shihni se ajo jeton në Spanjë ku edhe është diplomuar.Ne u mahnitëm nga bukuria e Elin e cila shfaqet me stil të thjesht dhe “pa make up”.

“Krenaria dhe lumturia më ka mbushur shpirtin! Nuk rrija dot pa e ndarë këtu sot. Mbesa ime e sapodiplomuar tashmë. Mbesa më ‘cool’. Të dua shumë, Elin”: shkruan moderatorja krah fotove