GETI FESTON DITËLINDJEN/ Marina e uron me foton më të bukur familjare – AlpeGossip
GETI FESTON DITËLINDJEN/ Marina e uron me foton më të bukur familjare

GETI FESTON DITËLINDJEN/ Marina e uron me foton më të bukur familjare

Getoar Selimi feston sot ditëlindjen dhe Marina ka vendosur ta urojë publikisht. Moderatorja ka postuar një foto shumë të bukur familjare ku shfaqet ajo, Geti dhe Marget.

“Gëzuar ditëlindjen babai dhe bashkëshorti më i mirë në botë! Jemi të bekuar që të kemi në jetët tona. Faleminderit që je shtylla e familjes sonë”, shkruan Marina.

Geti feston ditëlindjen, Marina e uron me foton më të bukur