“U SA MIRË PO…”/ Fansja çmend Ledrin me kërcimin në koncert (VIDEO) – AlpeGossip
“U SA MIRË PO…”/ Fansja çmend Ledrin me kërcimin në koncert (VIDEO)

“U SA MIRË PO…”/ Fansja çmend Ledrin me kërcimin në koncert (VIDEO)

Mjaft i pëlqyer dhe i kërkuar këtë verë, është padyshim artisti Ledri Vula. Nuk mungojnë për të koncertet, mbrëmjet e shumta muzikore përreth trojeve shqiptare.

Në koncertin e tij të djeshëm, një fanse ka kërcyer para Ledrit, moment të cilin reperi e ka publikuar në Instagram.

“U sa mirë po…”, është përshkrimi që Ledri i ka lënë kësaj videoje që ka shkaktuar shumë komente.

View this post on Instagram

✌🏼🤪 u sa mire po…

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Kujtojmë që projekti i fundit nga reperi ishte kënga “MEM” e cila pati shumë sukses.