“NUK RRI DOT PA TË PUTHUR…”/ Andi dhe Tea kalojnë një faqe, një vallëzim që tregon shumë për ta (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK RRI DOT PA TË PUTHUR…”/ Andi dhe Tea kalojnë një faqe, një vallëzim që tregon shumë për ta (VIDEO)

“NUK RRI DOT PA TË PUTHUR…”/ Andi dhe Tea kalojnë një faqe, një vallëzim që tregon shumë për ta (VIDEO)

Dita nisi “ëmbël” në “Për’Puthen”. Andi vendosi të zgjidhte Tean në një vallëzim romantik, vallëzim ky që u mirëprit nga vajza.

Teksa lëviznin nën ritmet e muzikës, Andi i shprehu dëshirën bukuroshes për ta puthur në faqe, por vajza nuk pranoi, duke u justifikuar se i prishej make-up.

Pavarësisht përgjigjes së Teas, Andi e realizoi puthjen e ngrohtë, e pas këtij veprimi u duartrokit nga konkurrentët e tjerë. Pas vallëzimit, dyshja tha se kanë shumë gjëra për të diskutuar me njëri-tjetrin, duke lënë të hapur një takim të mundshëm në ditët në vijim.