“PRISNI DERISA T’I MARR PARATË E DUHURA”/ Oriola Marashi i çmend të gjithë me foton e nxehtë – AlpeGossip
“PRISNI DERISA T’I MARR PARATË E DUHURA”/ Oriola Marashi i çmend të gjithë me foton e nxehtë

“PRISNI DERISA T’I MARR PARATË E DUHURA”/ Oriola Marashi i çmend të gjithë me foton e nxehtë

Oriola Marashi njihet për format bombastike trupore dhe për postimet e shumta provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku na shfaqet si një ëngjëll me bikini ngjyrë të gjelbër.

Modelja nxjerr në pah format e saj të bëshme, të cilat të lënë pa frymë.

“Prisni derisa t’i marr paratë e duhura.”- janë fjalët që oriola shoqëron foton