“Dielli im”, Enrique Iglesias njeh fansat me një prej vogëlushëve të tij (FOTO) – AlpeGossip
“Dielli im”, Enrique Iglesias njeh fansat me një prej vogëlushëve të tij (FOTO)

“Dielli im”, Enrique Iglesias njeh fansat me një prej vogëlushëve të tij (FOTO)

Enrique Iglesias sapo po i dha botës një foto të njërit prej binjakëve, që ai dhe Anna Kournikova i mbanin plotësisht të fshehtë gjatë shtatzënisë së saj.

Enrique Iglesias dhe partnerja e tij Anna Kournikova u bënë prindër të vajzës Lucy dhe djalit të tyre Nicholas në dhjetor të vitit 2017.

Pas lajmit të lindjes së binjakëve çifti nuk kishte bërë asnjë reagim publik deri më sot.
Krah fotos Iglesias ka shkruar ‘Dielli im’. Ky ishte publikimi i parë me një prej fëmijëve dhe që pritej gjatë nga fansat e tij.

Ama pavarësisht se ka shuar një kuriozitet të fansave, ata janë bërë konfuzë se cili nga fëmijët është në foto.

Duke gjykuar nga veshja e foshnjes do të hamendësojmë se ky është djali i tij Nicholas Ferri. Përgatiti AlpeNews.al