Franceska Jace ndez rrjetin, poston FOTO me te brendshme transparente dhe pranga në duar në dritare – AlpeGossip
Franceska Jace ndez rrjetin, poston FOTO me te brendshme transparente dhe pranga në duar në dritare

Franceska Jace ndez rrjetin, poston FOTO me te brendshme transparente dhe pranga në duar në dritare

Vera ka ardhur fuqishëm dhe temperaturat këto ditë po bëjnë namin.

Kemi parë shumë Vip-a të zgjedhin bregun e detit për tu freskuar dhe postimet e nxehta të vajzave të showbizz-it nuk kishin si të mungonin.

Një të tillë e ka treguar edhe ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe e cila është shfaqur në Instagram me të brendshme transparente teksa në duar mban pranga dhe mbrapa shihet të ketë sfond deti.

“Call the Police”, shkruan Françeska në postimin e saj.