Na tregoi “Kalle si benzina” por ja që di ta kalli edhe ndryshe, Luana Vjollca tregon momente për pikë të qejfit duke kënduar (VIDEO) – AlpeGossip
Na tregoi “Kalle si benzina” por ja që di ta kalli edhe ndryshe, Luana Vjollca tregon momente për pikë të qejfit duke kënduar (VIDEO)

Na tregoi “Kalle si benzina” por ja që di ta kalli edhe ndryshe, Luana Vjollca tregon momente për pikë të qejfit duke kënduar (VIDEO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, por edhe format bombastike e bëjnë që të bjerë gjithmonë në sy dhe të komentohet gjerësisht.

Mirëpo Luana na befason me videon e radhës duke kënduar këngën popullore të famshme “Tuman Kuqe” duke shkruajtur “për pikë të qejfit”.

Duke se Luana qënka një talent i vërtetë.

Përgatiti: AlpeNews.al