"I PASKA RËNË SHKURT"/ Ja detaji që ju ka shpëtuar në foton seksi të Albëries - AlpeGossip
“I PASKA RËNË SHKURT”/ Ja detaji që ju ka shpëtuar në foton seksi të Albëries

“I PASKA RËNË SHKURT”/ Ja detaji që ju ka shpëtuar në foton seksi të Albëries

Pas kthimit nga Amerika ku këngëtarja  e njohur  kishte shkuar për koncerte, vendosi t’i shpërblejë fansat me disa foto ku dukej shumë seksi.

Menjëherë komentet e këtyre të fundit ishin të shumta, madje edhe nga ato negativet ku e kritikonin për kontrastin e pamjes me moshën.

Megjithatë, vumë re një detaj tjetër në foton e Albëries.

Të gjitha vajzat i njohin programet online të cilat shërbejnë për të modifikuar fotot e për të realizuar make up pa pasur nevojë për ta bërë live. E mesa duket dhe Albëria ka vendosur t’i bjerë shkurt duke e realizuar make upin me program, e këtë mund ta dalloni fare thjeshtë në pjesën e syve ku peneli duket paksa “artificial”.

Megjithatë këngëtarja sërish ka marrë vëmendjen maksimale, qoftë me komente pozitive apo negative…