Sot martohet Sara me Ledionin/ Zbulohen pamjet para ceremonisë luksoze (FOTO) – AlpeGossip
Sot martohet Sara me Ledionin/ Zbulohen pamjet para ceremonisë luksoze (FOTO)

Sot martohet Sara me Ledionin/ Zbulohen pamjet para ceremonisë luksoze (FOTO)

Lajmi se Sara dhe Ledioni do i japin fund beqarisë këtë verë ka disa muaj që është bërë i ditur dhe dita e shumëpritur ka ardhur. Çifti shumë i dashur për publikun, martohen sot në një hotel të liqenit të Komos në Itali. “Blitz.al” bën të ditur se dje është mbajtur një pritje e veçantë për të ftuarit ndërsa sot do të mbahet dasma luksoze madhështore.

Çifti ka ftuar në dasmë emra të njohur, moderatorë, këngëtarë e bashkëpunëtorë të tyre disa prej të cilëve i ka zbuluar “Blitz”.