Vesa Luma qenka “e fiksuar” me një detaj të dasmës mbretërore, ja cili është (FOTO) – AlpeGossip
Vesa Luma qenka “e fiksuar” me një detaj të dasmës mbretërore, ja cili është (FOTO)

Vesa Luma qenka “e fiksuar” me një detaj të dasmës mbretërore, ja cili është (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma ditën e sotme si miliona njerëz ka ndjekur dasmën mbretërore. Pasi ka ndarë disa nga momentet që i kanë pëlqyer me të gjithë ndjekësit, ajo na ka zbuluar një pasion të sajin. Mesa duket kapelet që shumë nga femrat e një familjeje mbretërore përdorin janë një fiksim i saji që e ka përqafuar prej vitesh.

Kapele me tantellë, të vogla dhe me dekore që shpesh i shohim te mbretëresha Elisabeth, kanë qenë të pranishme në disa nga momentet më të rëndesishme në jetën e Vesës, madje edhe në dasmën e saj me Big Bastën.