NA BEFASOI TË GJITHËVE/ Rita Ora tregon këmbët në tapetin e kuq (FOTO) – AlpeGossip
NA BEFASOI TË GJITHËVE/ Rita Ora tregon këmbët në tapetin e kuq (FOTO)

NA BEFASOI TË GJITHËVE/ Rita Ora tregon këmbët në tapetin e kuq (FOTO)

Ajo nuk është e turpshme kur është fjala për të shfaqur asetet e saj në tapetin e kuq.
Dhe Rita Ora bëri pikërisht këtë kur mori pjesë në Gala mbrëmjen e UNICEF-it në Porto Cerva, Itali, të premten mbrëma, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

27-vjeçari ishte me ngjyrë në fustanin e saj dhe në një moment përjetoi një mosfunksionim të vogël të veshjeve dhe flasonte për të brendshme.

Rita shfaqi këmbët e saj atraktive dhe shpatullën përmes çarjeve të fustanit të saj glamuroz.

Një fotografi rastësore zbuloi se këngëtarja mbante veshur një palë mbathje të holla për të mbrojtur modestinë e saj në rast mosfunksionimi.

Flokët bjonde të hedhura në njërën anë, i dhanë një pamje edhe më tërheqëse bukuroshes Ora.

Ndërkohë gjatë ditës, Rita kishte shijuar disa ditë të mira pushimi në bregdetin italian bashkë me disa miq të saj.

Në rrjetin social Instagram, Rita shkroi se ndjehej tejet e privilegjuar që pati fatin të ndihmojë fëmijët, duke u bërë pjesë e organizatës UNICEF.

“Sonte ishte një frymëzim për mua të performoj që të jem më afër fëmijëve që kanë nevojë për ndihmë. Është shumë e rëndësishme me përdorë një platformë për të mirë që i motivon njerëzit e tjerë të bëjnë të njëjtën gjë! Faleminderit Unicef që keni mua një nga ambasadoret tuaj më të besueshëm. Shumë dashuri, e juaja, R” (sic.), ka shkruar Rita në Instagram.